Wymyślony remont żony i problem z profilami tarasowymi

Moja żona ostatnio zażyczyła sobie u nas na podwórku nowy taras. Proponowałem jej, że zrobię jej zwykły remont tarasu, ponieważ ten taras, który jest teraz był zrobiony, był zrobiony, jak się wprowadzaliśmy do naszego domu, a więc około 10 lat temu i na prawdę nie wygląda źle.

Profile okapowe – gdzie je dostać?

profile okapoweTym bardziej, że około cztery lata temu montowaliśmy na tym tarasie całkiem nowe, zaznaczę również że nie tanie płyty tarasowe na podkładkach. Proponowałem również mojej żonie że jej zrobię właśnie na tym naszym tarasie uszczelnienie tarasu, tym bardziej, że no rzeczywiście uszczelnienie by się zdecydowanie przydało. Ze względu na to, że czasami, jak był ulewny deszcz to przez to, że taras nie był uszczelniony, to woda nie rzadko dostawała się pod nasze drzwi balkonowe i jak tylko się drzwi balkonowe otwierało, to zdarzało się, że woda wlewała nam do domu. Tak więc taki remont można powiedzieć, że rozumiem, a nawet jak najbardziej popieram.Sam nawet powiedziałem mojej żonie, żeby się nie martwiła, bo ja się tym całkowicie zajmę. Jednakże taki zwykły remont nie wystarczył mojej żonie. Wymyśliła ona sobie bowiem, że chce mieć u siebie na podwórku taras balastowy. Próbowałem wielokrotnie z nią rozmawiać na ten temat, no ale ona była nieubłagana, powiedziała że musi mieć taki taras i koniec kropka. Nie ma przeproś po prostu, nie dało rady jej przetłumaczyć. Oczywiście z racji tego, że ten taras jest ekstrawagancki, to trzeba się natrudzić, żeby te wszystkie rzeczy do jego zrobienia kupić. Oczywiście trzeba było całkowicie wymienić profile okapowe na taras, ponieważ te, które mieliśmy zamontowane niestety nie nadają się do tego tarasu, który moja żonka sobie wymyśliła. Tak więc trzeba było kupić nowe i je zamontować. Z dostaniem odpowiednich w sklepie miałem mały problem. Nigdzie nie mieli odpowiednich mimo, że zwiedziłem kilka najpopularniejszych sklepów budowlanych. W końcu znajomy polecił mi sklep internetowy i natrafiłem na to, czego szukałem.

 

Potrzeba było również kupić podkładki tarasowe, ale z nimi również był problem, ponieważ nigdzie nie mogłem ich znaleźć. Znowu poratował mnie sklep internetowy polecony przez kolegę. Na szczęście już skończyłem remont i nowy taras jest gotowy. Mam spokój, aż do czasu, kiedy moja żona nie wymyśli czegoś nowego.

Profile okapowe zamówiłem w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony, polecam http://novag.pl