Systemy balustrad nierdzewnych

Pierwszym z prezentowanych rodzajów systemy balustrad nierdzewnych są balustrady stalowe. Balustrady systemowe ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna jest trwała, odporna oraz prezentuje się bardzo stylowo, elegancko oraz nowocześnie. Balustrady stalowe nadają się zarówno do biura jak i do prywatnego domu.

Systemy balustrad nierdzewnych są porządne.

balustrady systemoweBalustrady balkonowe ze stali nierdzewnej są odporne na korozję, dlatego nie warto obawiać się różnych warunków atmosferycznych. Dzięki dużej odporności na czynniki atmosferyczne oraz chemiczne balustrady stalowe mogą służyć nawet dwadzieścia lat. Systemy balustrad stalowych są odporne na zadrapania, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Poprzez wykorzystywaniu do produkcji elementów balustrad stalowych najlepsze technologie spawalnicze i laserowe, takie elementy są niesamowicie trwałe. Innym przykładem balustrad systemowych są balustrady całoszklane. Takie balustrady wyglądają bardzo estetycznie i elegancko. Nadają się zazwyczaj do wnętrz modernistycznych oraz nowoczesnych. W systemy balustrad nierdzewnych wykonane ze szkła wchodzą takie elementy jak: aluminiowe profile do szkła, uchwyty mocowane do podłogi, słupki z uchwytami do szkła oraz pochwyty do szkła. Balustrady szklane charakteryzują się przede wszystkim walorami estetycznymi, nadają się one zarówno do biurowców, firm jak i do wolno stojących domów. Systemowe balustrady całoszklane są w Gdyni stosuje się balustrady szklane samonośne, są one uniwersalne, ich montaż jest znacznie szybszy, co usprawnia praca wykończeniowe. Balustrady systemowe drewniane są najczęściej stosowane przy montażu schodów, rzadziej przy balkonach, tarasach. Wiele firm w Pomorskim oferuje kompleksowe usługi jakimi są montaż schodów wraz z systemem balustrad. W skład produktów oferowanych przez takie firmy wchodzą stopnie, spoczniki, podstawy schodów, balustrady drewniane (poręcze, słupki, łączenia).

Często spotykanymi systemami balustrad nierdzewnych są systemy łączące klika materiałów, np. balustrady metalowe z wypełnieniem szklany albo balustrady drewniane z wypełnieniem szklanym, ażurowym.