Spór o estetykę – pomocne szablony malarskie

Każdy kto ma za sobą jakiś remont, wie, że kosztuje to nas naprawdę dużo nerwów, a czasem może doprowadzić do dużej kłótni w rodzinie. Tak było u moich sąsiadów, a wiem o tym, bo wszystkie ich wymiany zdań słyszałam jakby działo się to u mnie w pokoju.

Szablony malarskie – dobre rozwiązanie

szablony malarskie Odświeżali wnętrze swojego mieszkania, bo ostatni remont mieli chyba cztery lata temu. Pojawił się problem bo pani domu chciała wnętrze stonowane w zimnych kolorach, a za to jej mąż upierał się nad pomarańczowym i czerwonym kolorem. Nie wiedziałam jak im pomóc, bo remont trwał już ponad tydzień a mieli pomalowany tylko korytarz. Poszłam sprawdzić co się u nich dzieję i pomyślałam że zaproponuje im rozwiązanie, jakim miały być szablony malarskie. Pomyślałam że pomalują ściany na chłodne kolory których chcę Jagna, ale za to użyją naklejek w kolorach ciepłych jakich chciał Karol. Pomysł im się bardzo spodobał, pojechali szybko do sklepu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Na reszcie nie słyszałam nic poza ciszą. Zaprosili mnie za jakiś czas, żebym obejrzała efekty. Było naprawdę pięknie i faktycznie skorzystali z mojej rady. Połączyli zimne kolory farb z naklejkami o różnych wzorach, ale ciepłych kolorach. Okazało się, że w sklepie wybrali też coś do pokoju swojego syna w dziale naklejki dla dzieci. A jak dla mnie najciekawszym rozwiązaniem były użyte naklejki do kuchni. Nie widziałam tego jeszcze u nikogo w mieszkaniu. Z każdym krokiem wgłąb mieszkania odkrywałam nowe naprawdę świetne rozwiązania.

Zadziwiło mnie też użycie fototapety na wymiar w toalecie. Zaskakujący wybór wodospady naklejonego zaraz za toaletą był naprawdę trafiony w stu procentach. Pogratulowałam im udanego remontu i pięknie urządzonego mieszkania. Nie ukrywałam też, że bardzo im zazdroszczę i kto wie ale może zastosuje ich kilka pomysłów u siebie w domu.