Piękne i oryginalne balustrady

Piękne i oryginalne balustrady

Ostatnio byłam na pewnych targach związanych z budownictwem. Odbywało się to w Warszawie. Spędziłam tam wiele czasu. Podobały mi się oferowane produkty. Chciałam w coś nowego wyposażyć mój mały domek.

Warto kupować oryginalne balustrady. Miny oglądających je są zawsze bezcenne.

ogrodzeniePrzydałoby się go ogrodzić, ale na razie jeszcze nie mam na to funduszy. Jest więc po prostu cienka siatka i tyle. W przyszłości planuję zamontować ogrodzenia kute-warszawa, które były również na tych targach obecne. Oglądałam wiele rodzajów i niektóre były nawet zaskakująco oryginalne. Ja bardziej chciałabym mieć jakieś klasyczne, ale takich to nigdy w Warszawie nie brakuje. Teraz bardziej zaintrygowały mnie jednak balustrady, albowiem musiałabym w krótkim czasie wymienić stare na nowe. Te, które prezentowano przypadły mi do gustu. Szczególnie jedne. Były oryginalnie wykończone. Miały swój styl. W kilku miejscach miały ciekawie zakręcone szczebelki. Pomyślałam, że będą się ciekawie komponować w momencie, kiedy kupię też w takim stylu bramy. Można bowiem dopasować te dwa elementy bardziej lub mniej. Producent pozwalał na to, aby bramy były nieco inaczej wykończone niż reszta ogrodzenia. Chciałam właśnie z tego skorzystać. Nie podobały mi się proste, niczym niewyróżniające się ogrodzenia kute, a z drugiej strony też nie chciałam stawiać na dużą ekstrawagancję. W końcu to jest Warszawa i najbardziej ceni się tu elegancję, a nie jakiś kiczowaty przepych.

Na razie jednak pooglądałam, a kupować będę dużo, dużo później, kiedy już będzie mnie na to stać. Mam nadzieję, że się na ten moment doczekam.

Close Menu