Meble kuchenne Bydgoszcz – okazja.

W ostatnim numerze lokalnej gazety „Nowiny z Bydgoszczy” przeczytać można było ogłoszenie zatytułowane: „Meble kuchenne Bydgoszcz – okazja. Treść samego ogłoszenia przedstawiał się w sposób następujący: „Jeśli szukacie Państwo mebli kuchennych, to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Nasza firma „Kuchnia Style” produkcją mebli na kuchennych zajmuje się już od ponad dziesięciu przeszło lat.

Okres ten pozwolił nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz licznego grona zadowolonych klientów. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo gotowe meble, jak i robione na wymiar. Oferowane przez nas meble wyróżnia solidna jakość oraz trwałość. Materiał, jaki stosujemy do wyrobu naszych mebli jest zróżnicowany. Produkujemy meble typowo drewniane, półdrewniane oraz z płyty MDF. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ciekawe wzornictwo, jak i interesującą kolorystykę meblową.

W miesiącu maj dla każdego, kto zdecyduje się na zakup naszych wyrobów przewidziany jest upust cenowy w wysokości trzydziestu procent”. Weekendowe kolejki w „Kuchnia Style” dowodziły, że wiele osób skusiła oferta zatytułowana: „Meble kuchenne Bydgoszcz – okazja”.