Druk na szkle

W nowocześnie i stylowo urządzonych domach i mieszkaniach często spotykanym elementem wystroju są szklane panele – duże powierzchnie szklane jednolitego koloru, bądź z nadrukiem. Panele te są często układane na ścianach kuchennych za blatami, dzięki czemu oprócz dodawania atrakcyjnego elementu wystroju kuchni zapewniają również prostą w czyszczeniu powierzchnię.

druk na szkleWszelkie częste rozpryski i zabrudzenia powstające w kuchni przy przygotowywaniu posiłków dzięki panelom szklanym przestają być problemem – szklaną powierzchnię wystarczy przetrzeć mokrą szmatką lub płynem do zmywania naczyń, aby stała się z powrotem nieskazitelnie czysta. Nadają się one jednakże również do ozdabiania innych pomieszczeń – duże panele znakomicie prezentują się na ścianach sypialni. Panele szklane dostępne są zarówno w jednolitych kolorach dla osób preferujących minimalistyczny design, jak i z nadrukowanymi wzorami – zarówno panoramami miast, jak i wzorami florystycznymi czy abstrakcyjnymi, aby do każdego pomieszczenia dało się dobrać znakomicie prezentujące się rozwiązanie.
Druk na szkle wykorzystywany do ozdabiania tychże paneli oferuje znakomitą jakość odwzorowania nadruku, co pozwala na wykonanie dowolnego wzoru według zaleceń Klienta z zachowaniem atrakcyjnych, żywych kolorów. Kolejnym elementem szklanym wykorzystywanym w nowoczesnej zabudowie są szklane balustrady – znakomicie prezentują się one w stylowo i minimalistycznie zaprojektowanych wnętrzach utrzymanych w stylu miejskim lub industrialnym.

Balustrady te, dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów najwyższej jakości takich jak szkło hartowane i stal nierdzewna są bardzo bezpieczne i wygodne w eksploatacji. Są one świetnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych, które wymagają zamontowania balustrad przy schodach. Mogą zostać wykonane również ze szkła matowionego, zapewniającego prywatność.