CASE w Rzeszowie

CASE w Rzeszowie

CASE to firma znana w branży maszyn budowlanych. Maszyny te cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość oraz bardzo dobre parametry techniczne. W naszym kraju istnieje bardzo wielu dystrybutorów maszyn CASE, znajdziemy ich w każdym mieście. Jeżeli jesteśmy z Rzeszowa i to tutaj poszukujemy firmy, od której będziemy mogli kupić maszyny CASE, na pewno nam się tu uda.

Maszyny budowlane CASE

CASECo znajdziemy w ofercie takich dystrybutorów? Są to nowe minikoparki oraz miniładowarki, jak i koparki i ładowarki o standardowych gabarytach. Wśród koparek znaleźć można te na napędzie gąsienicowym, jak i kołowym. Oferta obejmuje również spycharki oraz równiarki. Tak szeroki asortyment CASE Rzeszów sprawia, że każdy potrzebujący znajdzie tutaj odpowiednią maszynę budowlaną, która sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu. Największą popularnością cieszą się koparko-ładowarki, ponieważ mogą spełniać one równocześnie dwie funkcje, jak sama nazwa wskazuje, zarówno koparki, jak i ładowarki. Nowoczesne koparki-ładowarki od CASE, które są oferowane przez rzeszowskich dystrybutorów, posiadają szereg zalet. Warto tu wymienić chociażby niską emisję spalin – dzięki czemu maszyny te nie zatruwają za bardzo środowiska, a na pewno o wiele mniej niż maszyny od innych producentów, które nie posiadają specjalnego systemu niskiej emisji spalin.

CASEOczywiście wielką zaletą jest też to, iż ramię koparkowe opiera swoje działanie na specjalnym opatentowanym przez CASE szybkozłączu, dzięki czemu możliwa jest naprawdę szybka wymiana osprzętu, a operator koparki nie musi nawet wysiadać z kabiny w tym celu. Jeśli chodzi o samą kabinę, tutaj też CASE wychodzi naprzeciw swoim klientom, ponieważ oferowane przez te firmy maszyny charakteryzują się naprawdę komfortowymi kabinami. W każdej takiej kabinie znajduje się wygodne siedzisko o regulowanej wysokości, dzięki czemu każdy operator może dostosować wysokość do swoich potrzeb. Dodatkowo okna w kabinie są otwierane, co umożliwia wentylację. Z kolei zimą można je zamknąć i będą naprawdę szczelne, dzięki czemu operator będzie miał komfortowe warunki mimo mrozu panującego na dworze. Każde siedzisko posiada też podpórki pod nadgarstki i te podpórki również można regulować.

To wszystko sprawia, że operator może dopasować wszystko w kabinie idealnie do własnych potrzeb. Nic więc dziwnego, że maszyny budowlane od CASE cieszą się taką popularnością. W Rzeszowie kupimy je w atrakcyjnej cenie, dlatego warto z tej oferty skorzystać, jeśli zależy nam na najwyższej możliwej jakości.

Close Menu